Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elight szőrtelenítésre eljárni...

Elight szőrtelenítésre eljárni hónapokig vagy vegyek egy IPL gépet?

Figyelt kérdés

nem tudom mit csináljak, most van egy jó akció Elight kezelésre...10 alaklom, ami ugyebár pár hónapos kezelés összesen... de olvastam olyat, hogy IPL-lel minimum 1 évig kell kezelni, hogy tényleg minden szőr véglegesen megszűnjün... akkor meg inkább megéri venni egy ipl

mit gondoltok?


2013. máj. 20. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, mert a kozmetikai IPL gépek iszonyat drágák, a kis kézi IPL-eknek pedig sokkal kisebb a hatásfoka, mint a nagy gépeknek. Nem véletlen olyan kicsik..
2013. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

*gépet.


Értem. amúgy férfi vagyok és baromi erős szőrzettől akarok megszabadulni... nem tudom mennyire válik be

2013. máj. 20. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem bevált az itthoni gép...
2013. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!