Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segíthet a hajvágás azon,...

Segíthet a hajvágás azon, hogy nagyon hullik a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon hullik a hajam bizonyos időközönként(főleg vizsgaidőszakban), kb. már a harmadára csökkent a hajtömegem. Voltam tavaly orvosnál vérképen stb, erről is szóltam többek között,de sem hormonális sem egyéb okokat nem láttak. Viszont legalább derékig ér, sokak szerint kb. 15 centi vágás segíthet rajta.

Így lenne? Más tapasztalt vágás után javulást??



2013. jún. 8. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A hajhullás, ha nem allergia valamilyen vegyzerre, amit nem hiszek, akkor mindig belső gond, addig kell utána járni, amíg ki nem derül, mitől van.
2013. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem javítana a vágás a hulláson, max a hajad kinézetén. Többnek tűnne.
2013. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!