Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már 1 éve hullik a hajam?

Már 1 éve hullik a hajam?

Figyelt kérdés

tavaly ilyenkor kezdődött, először azt hittem, hogy a tavasz miatt, aztán nem múlt el. elmentem háziorvosomhoz, ő azt mondta, hogy szerinte egyáltalán nem látszik hogy hullana (biztos csak bemagyarázom magamnak), várjak pár hónapot, használajk Bánfi sampont és el fog múlni. eltelt a nyár, ősszel újra visszamentem, újra elmondtam mi gond. a dokim szerint még mindig nincs gond, nem látja hogy hullana a hajam (ezt nyilván inkább én láthatom, fésülködés után a maroknyi csomót...), azt tanácsolta, kezdjek el sörélesztőt szedni, mert attól jobb lesz. azt szedtem 4 hónapig, semmi változás. újra visszamentem, és szinte már kinevet, szerinte még mindig nincs probléma és túlreagálom. gondolom azért mondja ezt, mert jelen esetben átlagos mennyiségű a hajam. viszont én nagyon jól tudom, hogy nekem különösen dús hajam van, ennek ellenére most úgy nézek ki, mint akinek le van ritkítva a haja... ami hajgumi azelőtt át sem érte 2x a hajamat, az most 3x is bőven...

mellesleg minden hajmosás után nagy maroknyi hajat szedek össze a kádból, illetve fésülök ki. naponat akárhányszor húzom végig a kezem a hajamon, tuti, hogy minimum 2-3 szál a kezemben marad...

ez tényleg normális és én reagálom túl??

tud valaki tanácsolni valamit?


2013. jún. 4. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát attól nagyon tud hullani a haj ha vizesen hidegbe mész és megfázik a fejed,de szerintem lehet, hogy valamilyen vitamin hiányban szenvedsz ami ellen ugye tudnál szedni vtamint,csak hát az orvosodat meg kéne győznöd arról ,hogy foglalkozzon ezzel egy kicsit!De lehet szedni hajerősítő gyógyszereket is,de az annyira nem jó mert a többi szőrödet is tökre erősíti:/Kitartás a dokinál,sztem ne hagyd annyiban:)
2013. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

okés köszi!

habár attól tartok, hogy amíg foltokban nem látszik a hullás, addig nem fog velem foglalkozni. mindig csak nevet...

most az jutott eszembe, talán a fekete hajfestéktől nem lehet? már másfél éve festem vele...

2013. jún. 4. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Fekete színanyag nagyon káros, szóval azt felejtsd el, de a sötétbarnával nincs gond, és az is feketének látszik, szóval ajánlom azt helyette.

Meg a Herbavita hajszeszt minden napos használatra. Nekem az segített.

Esetleg nincs valami gyulladás, vagy rossz fogad? Mert ezektől is hullhat.

2013. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rossz fogam volt, de tavaly ilyenkor megszabadultam tőle.


nos, lehet hogy megpróbálom majd a sötétbarnát a következő hónapokban, hátha..

2013. jún. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!