Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki segítsen aki tapasztalt...

Valaki segítsen aki tapasztalt szolis? Többi lent

Figyelt kérdés
elöszőr amikor voltam szolizni akkor csak 3percre de nagyon fehér a bőröm így nem lett semi válltozás:( holnap megyek megint csak nem tudom hogy érdemes 6percre már?

2013. máj. 21. 18:19
 1/4 Pötyike18 válasza:
Ez attól függ hogy milyen a szoli és hogy hamar megégsz -e.Mindenképp egy gyengébb géppel kell kezdeni de a 3 perc az szerintem édes kevés.Kb olyan 5-6 perc már ideálisabb.Aztán kb még egyszer utána már mehet a 7 perc.Nekem sötét hajam van nem túl világos bőröm (már nem az :) ) és barna szemem úgyhogy én 8 perccel kezdtem.
2013. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű gépbe mész (csoki cső, caffe love cső) Akkor nyugodtan mehetsz 6 percre. A legtöbb szoliban nem is lehet 3 percre, 5 avgy 6 perc a minimum. Még szép hogy semmi változás nem lett 3 perctől. Ja és ugyanúgy használj fényvédőt, naptejet mintha simán anpoznál. szebben is fogsz lebarnulni és hamarabb is 8(persze nem árt a jó minőségű termék)
2013. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom sajnos,hogy milyen gép,mert nagyon kezdő vagyok :S köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. máj. 21. 21:36
 4/4 Pötyike18 válasza:
Egyébként minden szoliban tudnak segíteni ha megkéred és elmondják hogy melyiket és mennyire ajánlják
2013. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!