Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Nem tudom eldönte...

Mitől lehet? Nem tudom eldönteni, aki tapasztalt segítsen!

Figyelt kérdés
vasárnap kéne megjönni...kb. 1 hete érzem, hogy fájdogál a hasam, de nem pont a szokásos mensi tünetek, inkább olyan húzó érzés, mintha izomlázam lenne és főleg a derekamban és a hasamban érzem...ezenkívűl fájó, égő mellbimbók, de nem túl erős...ma este már azt hittem megjön, 2 perces nagyon erős "pisilési inger" tört rám, és a wc-papíron rózsaszínes-folyás volt (ilyen még sose volt nekem)ha megjön egyértelműen vérzés, vagy sokkal több barnás valami...azóta megint semmi nem "folyik"...mi lehet ez??Segítenétek?
2013. márc. 22. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
még ha nőgyógyász is lennék, innen a gép mellől nem tudnám megmondani, mi lehet ez. kismillió dolog. egyrészt attól, mert nem szokott valami lenni, még lehet egyszer-egyszer az ember élete során, sokszor semmit nem jelent. lehet hormon gond, lehet ez a egy ilyen hónap, még akár terhesség is lehet, bár ezt nagyon korai lenne akár csak megtippelni is. várd meg, megjön-e, ha nem, tesztelj, ha az neg. menj orvoshoz. ha pozi, majd akkor is:)
2013. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!