Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tapasztalt már ilyet?...

Valaki tapasztalt már ilyet? Ez vajon mitől van?

Figyelt kérdés

Csináltam reggel egy 12,5 mlU/ml terhességi tesztet, ami erős pozitív lett.

Nem igazán hittem ennek, ugyanis a reggeli hőm közvetlen a tesztelés előtt 36,5-re lement.

Előtte sem volt valami fent, 36,5ös alaphő fölött volt 1-2 tizeddel.


Azt hittem a reggeli hőből, hogy megfog jönni, de most nem tudom, hogy mire számítsak?!


Ma vagyok 1 napos "késésben", tegnap kellett volna megjönnie!


Szerintem ez a kettő eléggé "ellentmondásban" van egymással.


Ötletek?


2013. márc. 16. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Kakilj nagyot a högörbédre és már is melegebb lesz.

A terhességi teszt csak is a HCG hormont mutatja ki amit a test terhesség esetén termel.

Hogy éppen milyen lábbal keltél fel és a höd leesett mert kitakart a férjed attól még te terhes vagy. A teszt készítésekor biztosan.

2013. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem hiszed sinálj pár nap múlva újra egy tesztet. Ha az is pozitiv, akkor terhes vagy... Bár szerintem ha már most pozit teszteltél, ez is elég egyértelmü :)
2013. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor meg mi értelme a görbe vezetésnek, hogyha "kakilhatok" rá?!
2013. márc. 16. 13:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is leesett a hőm, megis kiderult hogy terhes vagyok...a teszt mondja a tutit...gratulalok:)
2013. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

A hőmérőzés a peteérés ellenőrzése céljából hasznos lehet. Én is azt mondom, hogy már felesleges méricskélni. a babatervezők otthona oldalon olyan sokféle terhesgörbe van, hogy hihetetlen. Cikk-cakkos, vonalzóegyenes, stb...

Nem mindenkinek ugyanúgy reagál a szervezete a hormonokra.

Nem gondolj rosszra, mert bevonzod a bajt. Legyél boldog és ne aggódj :-) Gratulálok

2013. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
na én ezért nem is mértem a hőmet nekem is 1nap késéssel elég erős + mutatott a teszt :) 36+4hkm
2013. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet csináltál ugye nem predictor early-t? az sokszor mutat fals + eredményt,de azért drukkolok!
2013. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
csak azért kérdezem,mert erről tudom hogy 12,5-es
2013. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha + a teszt akkor terhes vagy, az nem baj ha egy napra leesik a hő, holnap már valószínűleg megint magas lesz. De ha nagyon aggódsz vagy volt már hormonproblémád, kémiai terhességed vagy vetélésed, akkor hívd fel az orvosodat, lehet hogy ad progeszteront. Azzal ártani nem ártasz.
2013. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Nem tudom ki volt, de megérte lepontozni. Tök normális választ adtam szerintem.
2013. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!