Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nem krémes állagú Gliss Kur...

A nem krémes állagú Gliss Kur samponok is zsírosítják a hajat?

Figyelt kérdés
Most ki szeretnék próbálni egy átlátszó állagút(Szálkásodás elleni) Próbáltam már a pirosat,de attòl nagyon zsírosodott a hajam.Van valakinek ezzel a samponnal tapasztalata?Ez is ugyanugy zsírosít? 15/L

2013. máj. 20. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Gliss kurok inkább száraz hajra vannak kitalálva,tele rakják olajokkal ami az én hajamnak nagyon jót tesz,de ha zsírosodsz akkor ne ragaszkodj hozzá.

Én garniert ajánlom neked ultra doux revitalizáló sampon,zöld tubus, átlátszó géles és pont zsírosodás késeltetésére van kitalálva.

Vagy garnier fructis citromos is ilyen géles.

2013. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont olyan samponom van most,borzalmas:/ Mármint ultra doux.Kiszárítja a hajvégeim,közbe meg iszonyat zsírosít. :(
2013. máj. 20. 15:48
 3/4 A kérdező kommentje:
garnier fructis citrus mint fresh-Valakinek van ezzel tapasztalata?
2013. máj. 20. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik Gliss Kurtól zsírosodott a hajam, amit próbáltam.
2013. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!