Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pantene, Elseve, Gliss kur,...

Pantene, Elseve, Gliss kur, h&S. Melyik márka vált be nektek jobban és miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Gliss Kur

Ennél a márkánál éreztem azt, hogy kiváló ápolást nyújt hajmosástól-hajmosásig csípőig érő hajamra. Ami a legfontosabb, hogy nem száradt ki 3-4 nap alatt a hajam, nagyon szép fényes, selymes és puha lett tőle.

2013. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Glisskur!

Pantene-t és H&S-t is használtam már, de azoktól hamar zsírosodott a hajam.

2013. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyik sem, nézd meg az összetevőiket a krémmánia.hu-n. Gyakorlatilag csak szintetikus vackok vannak benne, ami hosszú távon károsabb.
2013. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik egy két hétre.Utána mindtöl viszketett a fejböröm ,hajam hamar zsirosodott ami derékig érö hajnál kellemetlen.Csalán sampont használok,balzsam nélkül.
2013. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyikre sem mondom, hogy bevált, habár vannak jó termékeik.

A Pantene-nél imádom az Aqua Light kifésülősprayt, csak ezt használom évek óta. Pakolásuk is nagyon jó, de nem szoktam venni, mert nagyon drága. A samponok nekem nagyon szárítanak, a balzsamok jók, de nem ezeket használom.

Az Elseve-től is próbáltam már több dolgot. A melírozott hajra való balzsam tök jó, a nutri-gloss crystals sampon eszméletlen rossz, nagyon szárít. Most is használok tőlük valami balzsam sprayt, sárga flakon és piros kupakja van, ez olyan semmilyen. Múltkor vettem a festett hajra való pakolást, az valami rettenetes rossz, agyonszárította a hajam, ilyet pakolással sosem tapasztaltam. Most a lában borotválásához használom. A régi tükörfény pakolás olyan átlagos volt. Most hirtelen ennyi ugrott be, hogy ezeket használtam.

A Gliss kur külön téma nálam. Sok terméket próbáltam. 3-4 balzsam sprayt is használtam, egyik sem volt a legjobb, mind először szépen ápolt, aztán másnapra száraz lett megint a hajam, de ha ismét befújtam, akkor meg ragacsos és zsíros lett. A pakolások se nagy számok, abból próbáltam a Satin Relaxet, egy rózsaszínt ami már nem lehet kapni, az Asia Straightet, meg még valamelyiket. Az Asia Straight jó volt, de már az sem kapható, a többinek semmi extra hatása nem volt. Balzsamból 1-2-t próbáltam, de nem csináltak semmit a hajammal. Samponból a világos rózsaszín kiszárította. A rózsaszín 2 fázisú spray katasztrofális, ragacsos és száraz tőle a hajam. Amik jók, azok a szérumok. A kis rózsaszín Liquid Silk meg a Oil Repair Elixir is jó. Viszont szerintem az összes termékük irreálisan drága ahhoz képest, amit nyújtanai tud. Vannak sokkal jobb cuccok olcsóbban.

A H&S-t egyszer próbáltam egy sampont, de nagyon marta a hajam. Nem fogok vele próbálkozni, már alapból a 6-féle szulfát miatt, amit beleraknak. A tesóm évekig használta a samponjaikat, tönkre is volt a haja rendesen.


Nálam a balzsam, amit egyszerűen nem lehet überelni, az a Wella Pro Series Repair. A combig érő hullámos hajam olyan lesz tőle, mint a selyem. Ennél jobbat nem találtam. Az ára is megfelelő, mert nem 200 ml-es (ami nekem kb. 4 mosásra elég), hanem 500, és nagyon sűrű is, jóval kevesebb kell belőle, mint más balzsamokból.

Fújós balzsamból a Pantene-t használom.

Samponból meg szulfátmentes gyereksampont. A szérumokat váltogatom, nagyon szeretem a Baleás olajost, a Gliss kurokat, Avonosakat is. Legközelebb majd az Elseve-et akarom kipróbálni.

2013. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem csak a head and shoulders jött be, a többitől ragacsos volt a hajam
2013. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
csakis elseve! :) nekem a gliss kurtól hullott a hajam, pedig olyan kelleme illata van :( h&s kicsit szárított, de azt csak egyszer használtam
2013. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!