Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fújós Gliss Kur balzsam...

Melyik fújós Gliss Kur balzsamot próbáltátok már ki? Melyik vált be a legjobban? Kb hány fujásnyi kell a hajra? Ragad?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Total Repair 19-et és a Satin Relaxet próbáltam, meg a Liquid Silk kétfázisút. Ez utóbbi valami szörnyű, szárítja a hajam, egyáltalán nem ápolja. A másik 2-t azért nem szerettem, mert egyik nap befújtam vele hajam, akkor jó volt, majd másnapra megint száraz lett. Akkor megint befújtam, de mindig zsíros hatású lett. Szerintem a Gliss kur termékek igazából nem rosszak, de nem is olyan jók, inkább középkategória nálam. Viszont az áruk valami eszméletlen magas. Vannak náluk sokkal jobb termékek, és olcsóbbak is. Én már nem veszek Gliss kur cuccokat. Fújós balzsamból nekem a Pantene Aqua Light vált be. Ha ezzel befújom a gubancos hajam, szinte kifésüli magát, annyira könnyű fésülni utána. Puha is lesz tőle, jó illatú és selymes. Emellett bármennyit fújhatok rá, nem lesz ragacsos vagy zsíros tőle. És olcsóbb is, mint a Gliss.
2013. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is aqualightot használok jelenleg és még a samponom is az :) Csak annyira jól néz ki egy két gliss kur az üvegbe, hogy vonz a kipróbálása :)
2013. márc. 16. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!