Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pedikűrös alig szed le valamit...

Pedikűrös alig szed le valamit a lábamról, helyes?

Figyelt kérdés
Voltam már több pedikűrősnél az egyik szinte lehámozza a talpamat a másik alig szed le valamit és otthagyja a bőrkeményedést! Azt mondta azért nem szedi le,mert úgy kell,és több nő vissza!! Igaz ez? Nem értem ennyi pénzért miért nem kapok baba lábakat,most kinek higgyek?

2013. máj. 18. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lepedt sarkú vagy?
2013. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nincs repedve,semmi baja a sarkamnak ! Nem azért megy az ember pedikűröshöz mert repedt sarka van,bocsi. A jó közérzethez hozzá tartozik az ápoltsághoz ,bocsi!!
2013. máj. 18. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi!
2013. máj. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyit hagy rajta. Ha túl sokat szed le, akkor előfordul, hogy rá se tudsz állni két napig. És tényleg igaz az, hogyha nagyon leszedi, akkor hamarabb képződik újra a bőrkeményedés, mert a bőr védekezik, és többlet bőrt termel.

El kell találni az optimális mennyiséget, amennyit le lehet szedni. A babaláb az genetika kérdése. Anyámnak pedikűrös nélkül is olyan a lába, holott magassarkúkat hord, és 67 éves. A fiam 16, és havonta csinálni kell neki.

Egy pedikűrös.

2013. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én akiknél eddig voltam elég jók voltak, lehet hogy csak véletlenül fogtam ki jókat?

Csináld úgy hogy mindig máshoz mész és aki a legjobban bevált, ahhoz menj vissza később.

Az otthoni lábápolás is fontos, pl az egyik válaszolónak a habkő vált be minden zuhanyzáskor és ma már teljesen sima a lába. Ha egy kicsit rajtahagy, az nem baj, szerintem próbálgass tovább, nézelődj a környékeden (vagy akár távolabb), de irreális elvárásaid ne legyenek.

2013. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Igen, a pedikűrös tud Neked segíteni a problémádon.Nekem van egy szuper ismerősöm,Nyulas-Győrfy Erikának hívják és Budapesten dolgozik a 7.kerületben a Dohány utca 67.száma alatt a Judit Gyógyközpontban. száma: 06703474838. Egyébként nagyon aranyos, kedves, jó szakember és mindenkinek ajánlani tudom csak.Hívd fel!
2013. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Azért nem szedi le az egész börkeményedést a lábadról mert nem szabad egyszerre az egészet. Több alkalom kell és ugy folyamatosan

Anyum pedikűrös onnan tudom

jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!