Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintitek helyesek a szeplős...

Szerintitek helyesek a szeplős fiúk?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,az arcom szeplős és engem ez nagyon zavar :(

2013. jan. 3. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szeplős fiú lehet ronda és helyes is. Nem a szeplőktől függ, hogy tetszik-e vagy sem. Engem mondjuk nem zavarnak a szeplők.
2013. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik hogy jól néz-e ki egy srác. Egy jóképű igényes srác nem lesz ronda a szeplőktől.
2013. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazából ahol lakok városba ott eléggé ismert fiú vagyok szval "menő",és a haverjaim is mindig mondják hogy jól nézel ki meg stb.! de én akkor se hiszem el,mert sztem tök gáz ha egy fiú szeplős,ha egy lány az akkor az aranyos.
2013. jan. 3. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ellentmondásos, amit írsz.

Egy menő srác, határozott, magabiztos, önbizalommal teli és nem foglalkozik ilyen piti dolgokkal...

2013. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem a szeplőtől függ,nekem például nagyon bejön 1 vörös szeplős fiú,de már láttam sok olyat aki nem.. szóval ne aggódj,nem a szeplőkön fog mulni..
2013. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
ha nagyon szeplős vagy, az nem jó.. de ha picik és csak az orrod és a szemed között helyezkednek el az nekem nagyon bejön :)
2013. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem, ad egy kis pluszt az arcnak. Tök cuki. [link]
2013. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egy kicsit kevesebb van rajtam mint ezen a képen :DD
2013. jan. 5. 23:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Az dönti el, hogy a szeplőn kívül milyen az arcod.
2016. jan. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!