Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért akar minden lány olyan...

Miért akar minden lány olyan nagyon hosszú hajat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
mert nőies,jól mutat,több frizut lehet késziteni,télen melegen tarja a nyakat...
2013. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de hát akkor nyáron meg fűt nemigaze?
2013. máj. 7. 22:42
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
én nem akarok, sőt utálom, ha hosszú, csak nekem meg nagyon gyorsan nő, így minden hónapban mennem kell fodrászhoz.
2013. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ó, kegyetlen sors!
2013. máj. 7. 22:46
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
azért mert sokkal jobban állt régen mikor a derekamig ért aztán levágattam és a mellemtől tovább nem nő :( nagyon bánom
2013. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mi' kegyetlenül elbánt Önnel!
2013. máj. 7. 22:47
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Azert mert ötlettelenek,es nincs egyenisegük..Megfigyeltem,hogy a legtöbb nö MINDEN ARON extrem hosszu hajat növeszt,mindegy hogy jol all neki,van hozza e jo hajminösege,tudja e apolni.Sok zsiros hosszu haju igenytelen nöt latni,kiengedett hajjal,ami csak ugy log.Hogy ez tartjak sokan szepnek?!Izles dolga.

Nem egy nöt ismerek,akik sokkal jobban neznek ki rövid,de legalabbis felhosszu hajjal.

Nekem speciel vallon tul erö (kb.lapockaig) erö hajam van.Nincs kifejezettem vastag szalu hajam,de vekony sem.Tehat elvileg megtehetnem hogy tovabbnövesztem,de nekem ez eleg.Rendbentartani es mosni stb.meg plane.

2013. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
nyáron felcsatoljuk a fejünk tetejére :D már most milyen kérdés ez?
2013. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
nekem nem kell hosszú haj, inkább legyen egészséges, ne hulljon, ne legyen fakó...
2013. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Mert azt hiszik akkor a legszebb ha minél hosszabb a haj, pedig sok lánynak egyáltalán nem is áll jól. Nekem csak azért van hosszú hajam mert lusta vagyok vágni és sokkal könnyebb ezt kezelni is mint egy rövidebbet. Ez csak lóg és jól áll úgy is. A rövidebb összevissza állt és mindig vacakolni kellett vele reggelente.
2013. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!