Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barátnőm nem akarja a...

Betszy kérdése:

A barátnőm nem akarja a suliba kiengedni nagyon hosszu mi extrát, miért? és bulizini csak is vakázioban akar, miert?

Figyelt kérdés
Ő a legjobb barátnőm,és prob. tiszteletben tartani az akaratát,de nem tom felfogni miért ?Azt megértem hogy hosszu a haja és sok baj lenne vele,de egyszer.Amugy nagyon szép lány ,de azkihivo dolgoktol tartozkodokid suli időben.Ő aztmondja azért mrt ,igy is elegen bukna rá nem akarja ,hogy mégjobban bukjanak,stb...a másik ,hogy bulizni csaK VAKÁCIOBAN AKAR ,MERT a suli ido ,hetvegen is suli idő,nem értem !probálom nem megy.Segitsetek...
2011. jan. 15. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne eröltezsd.Ha nem akarj kiengedni akkor nem,így érzi jól magát.Nekem is hosszú a hajam mégis össze van fogva,mindig.

Gyűlölöm kiengedve sőt el sem viselem viszont ahogy hordom ahoz kell a hosszú haj.Gondolj bele h mondjuk csak nadrágot hordasz,de mindenki basztat h vegyél fel szoknyát(mert jol állna)ha te szarul érzed magad bene akkor hiába áll jól nem szivesen huzod fel.Ő is így lehet a hajával hiába állna jol neki ha nem tudja vagy akarja úgy viselni.Lehet h nem buliba járós és ne érdekli annyira mint téged,ezért sem kell furán nézni rá,valósinü többet r neki most a suli vagy akár egy sport mint egy buli,vagy eszerüen nem engednék el,majd megy nyáron addig meg menj mással,eröltetni nem kell,mert ugysem érzené jóol magát ha nem olyan beállitottságu.Majd ő tudja mia jó neki és biztos nem véltelenül vannak ezeka dolgai.Az első kérdésed pedig nekem furi,de lehet csak énnem értem...nagyon hosszú mi extrát?!Na de mindegy!

2011. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most mi a baj?

Nem engedi ki a haját, mert az elég macerás. Ez az ő dolga.

Nem akar bulizni suliidőben. Ez is az ő dolga, ráadásul még dicséretes is. Másold be a kérdésed egy helyesírásellenőrző programba, és máris látni fogod, mennyi rengeteg hibát vétettél egy ilyen rövid szövegben is. Lehet, hogy inkább neked kéne követned a barátnőd példáját.

2011. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az a "nagyon hosszu mi extra"?
2011. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lol, még a google translator is jobban tudja amagyart... :O

Szvsz foglalkozz a saját életeddel, ne a barátnődével, bár valszeg azért nem megy veled bulizni, mert idegesíti, hogy folyton beleütöd az orrod mindenbe.

2011. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább te is tanulj a bulizás helyett. Sajnálatos, hogy ennyire nem tudsz magyarul a helyesírásodról ne is beszéljünk.

25N

2011. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!