Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az nagyon gáz egy lánytól, ha...

Az nagyon gáz egy lánytól, ha télen nem tudom kiengedni a hajam, mert nagyon csúnyán begöndörödik már egy kis párától is! Mindig össze kell fognom! Adnátok vmi tanácsot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
csúnyán begöndörödik?az milyen?
2010. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

én tudom milyen, ha csúnyán begöndörödik!

Fujjj de utálom én is, teljesen göndör (volt) a hajam:(

én állandóan kiszárítottam, és vasalom hetente egyszer, nagyon max 2szer. Már nem göndörödik vissza, nem tudom, hogy miért, de nem.

Talán vegyél fel sapit, ameddig el mész valahova.


Azért írtam zárójelben, hogy volt, mert ha hiszitek, ha nem, már nem olyan göndör a hajam! tehát, ha hagyom magától néha megszáradni, már nem lesz olyan göndör, mint régen! Talán azért, mert állandóan kiszárítottam? nem tudom!


22L

2010. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamóca. ***** válasza:
100%

vszinü nem azért, a haj állaga kb. 4 évente teljesen megváltozhat.

kérdező: miért nem hordod göndören? otthon beállítod akár habbal, és akkor nem csúnyán göndörödik anem szépen :)

vagy fogd fel, nem gáz. csak próbáld többféleképpen, hogy nel egyen unalmas.

én pl felfogni nem birom télen, mert fázik a fülem, a sapkát meg nem birom elviselni a fejemen.

2010. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

18:09 köszi, hogy le írtad, nem tudtam, hogy változhat!:O

megy is a pont:)


második voltam

2010. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél göndörítőhabot, ez majd kordában tartja, és nem lesz vattaszerű...nekem olyan szokott lenni, mint a vatta a párától...de most karácsonyra kapok olyan hajvasalót, ami elvileg ezt is meggátolja...addig marad a göndör haj...csak sok vele a macera...minden reggel vizezni, hab, aztán diffúzor...
2010. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is mindig ez van...de én be állitom ki vasalom,utána le fujom hajlakkal,és be kötöm hogy ne göndörödjön be,és majd a suliba ki engedem :) tökéletesen meg áll.

de hallod a hajvasalótól is függ,mert én eddig 18o fokon vasaltam és amire ki mentem a házból akár be volt kötve akár nem ,de fel göndörödött.de 2 hónapja hajvasalót cseréltem és 2oo fokon vasalom és nagyon jól meg áll azótaa.

2010. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2010. dec. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!