Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen megtörténhet valakivel?

Ilyen megtörténhet valakivel?

Figyelt kérdés
Anyukám mesélte hogy tegnap volta TV Dokikban hogy egy nő otthon gyantázta magát de elrontotta (ezt senki sem érti meg én se hogy hogy...) és ahogy a bőrét valahogy felsértette úgy hogy nem vette észre ezért valami húsevő baktérium került a bőrébe és egy hónap után le kellet vágni a lábát meg az ujjait mert ott sértette fel. És mondták a tvben hogy aki gyantáztatni akar az csak szakemberrel csináltassa.
2009. szept. 25. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:S én is szoktam gyantázni magam itthon a lábamat,főként nyáron és eddig nem sértettem fel a bőrömet sőt nem is szokott még pöttyögben sem vérezni mint a borotvától,persze fáj mikor kitépem,de nem olyan hű de vadul...oda kell figyelni...
2009. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Hú, hát ez elég durva :S
2009. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is láttam a viasaton :S
2009. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pánikkeltés, hogy többen csináltassák olyan valakivel, akinek fizetni kell.
2009. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyátok rajta sokáig a gyantát,mert akkor leégeti,és azért huzza fel a bőrt
2009. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ez bizony nem pánikkeltés.Ez egy mocskos élősködő,amit egy jóideig észre sem veszel.Nyílt sebeknél nagyon kell vigyázni mert az aranybánya nekik.Ezért kell tényleg vigyázni a vérző pöttyökkel..Persze nem kell drasztikusan gondolkodni erről.De a sebek fertőtlenítése kötelező.
2009. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!