Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés után sárga hajtő....

Hajfestés után sárga hajtő. Előfordult már valakivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A mai nap fodrásznál voltam, melírozott hajamat szerettem volna egyszínű szűkére festetni. A fodrász a hajtövemre felkente az anyagot (valószínű szőkítő volt, melegítette egy géppel és nagyon csípet), és a végeredmény egy kiábrándító sárga hajtő lett. Vigasztalt, hogy ezt csak így lehet megoldani, nem akarja egyből leszívni az egészet, mert tőből vághatnánk a hajam, stb, stb...szeretnék hinni neki, de látva a sárga hajtövemet, rettenetesen csalódott vagyok, szomorú, és félek attól, hogy ebből jobb már nem lesz. Ha járt már valaki hasonló cipőben, vagy vannak tapasztalatok, vélemények, akkor azt kérem, írjátok meg!

Annyit még hozzátett, hogy kb 2 alaklom után már jó lesz. Szerintetek?

Köszönöm!


2009. dec. 30. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen színű volt előtte a hajad? fetett barna? Fekete? Hogyhogy sárga lett? Festettett szívatott le?
2009. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, a melír már le volt nőve kb egy 2 centit. az alap hajszínem pedig világosbarna. én sem értem.
2009. dec. 30. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Barna hajat nem lehet egy lépésben kiszőkíteni, majd a 2.- 3. alkalom után lesz csak szőke, igaza van a fodrásznak!
2009. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
aham, tehát mondjuk a 3. alkalom után már nem sárga lesz, hanem szőke?
2009. dec. 30. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már. Csak nekem nem fodrász csinálta, hanem én ügyködtem vele itthon.

Tényleg kiábrándító, de a fodrászodnak igaza van: pár alkalom után jobb lesz.

2009. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki a schauma hamvasító sampont (kék tubus ősz nővel és manussal)
2009. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi!

és akkor biztos, hogy a későbbiekben már nem sárgára fogja befogni a hajam a szőkítőpor?

nekem a hajam mindig kényes téma, és most olyan hülyén érzem magam a rikító narancs hajtövemmel... :(

egyáltalán mitől lett narancssárga?

2009. dec. 31. 11:19
 8/10 A kérdező kommentje:
és gondolom mellette mindenki hülyének néz...
2009. dec. 31. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem nézlek... nincs hozzá jogom, mert én 100x ennyi hülyeséget műveltem a hajammal.:)
2009. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hamvasító samponos vagyok! Nem szőkítőporral fess hajat,hanem inkább jó minőségű festékkel ajánlom a Palette E20at!!!!!
2010. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!