Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor maszturbálok, lesz...

Mikor maszturbálok, lesz rajtam egy pattanás. Van valakivel még így?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Csak véletlen egybeesés volt eredetileg, most pedig már annyira elhitted ezt a babonát, hogy azért nő rajtad pattanás, mert hiszel benne.
2009. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer fordult elő,akkor véletlen egybeesés.Viszont ha már többször,akkor akár még az is lehet,hogy pszichoszomatikus tünet,mert bűntudatod van esetleg,de ezt csak akkor tartom valószínűnek,ha olyan lelki alkat vagy.Gondolkodj el rajta,hogy erről lehet-e szó!
2009. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy erről van szó! Keresztény vagyok, és nem tudom, bűn-e a maszturbálás, így hát, mikor végképp nem tudom legyűrni a kísértést...lényeg, hogy utána valóban bűntudatom van. De akkor hogyan tudnék ez ellen védekezni? Hitessem el magammal, hogy nem teszek rosszat, stb.?

Légyszi, ha tudtok, segítsetek, mert időnként még a kezem is ki szokott száradni, amelyikkel művelem a dolgot.

2009. máj. 7. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!