Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esett mar meg valakivel, hogy...

Esett mar meg valakivel, hogy szetszakadt rajta egy uj farmernadrag? ( a legelso hasznalatnal)

Figyelt kérdés
En annyira felek,hogy szetszakad rajtam a farmerem (a fenekemen) , mert elegge feszulos, es hogy nagyon ciki lesz,mindenki engem fog nezni...
2011. ápr. 30. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem... de tegnap a ballagás előtt fél órával szétszakadt a szoknyám a seggemen, az volt a szerencsém h volt kéznél tű és cérna:D:D
2011. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kb. 3 hónapos farmerem hátulján a zseb mentén az anyag csak díszvarrással volt összefogva, az az egy szál vastag cérna elszakadt, és lett egy 10 centi hosszú "szakadás" rajt... Egyik reggel, amikor vettem volna fel, akkor vettem észre... Osztálytársamat kérdeztem, hogy előző nap suliba esetleg látta-e már, de azt mondta, hogy nem, szóval megúsztam :D

(pedig nem volt túl szűk...)

2011. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. De ha szétszakad akkor rákötsz a derekadra egy felsőt és hazamész.
2011. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen. aznap vettem a gatyát. buliban, ahogy leültem, a seggemen kb 60 centiben szétszakadt. kicsit sem volt égő. gyorsan a kardigánt a derekamra kötöttem, abban táncoltam végig. fú de gáz volt visszagondolva. mire hazaértem már az egész seggem kint volt :D és ráadásul nem is volt szűk a nadrág.
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy-két nap alatt még nem hallottam hogy egy nadrág szétszakadt volna valakin. :D Attól meg, hogy szűk, nem fog hamarabb szétszakadni. Maximum ha kicsit nagy, akkor az a rész ami mondjuk úgy lelóg, kikopik elég hamar ha olcsó a nadrág. De attól hogy szűk volt egy nadrág, velem még nem fordult elő hogy szétszakadt volna. :D
2011. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!