Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fáj az anyukámnak, hogy...

Miért fáj az anyukámnak, hogy be akarom festeni a hajamat? 17L

Figyelt kérdés

Már egy éve győzködöm, de még én is várni szeretnék kicsit, nyár közepén/végén szeretném befesteni a hajamat. Jelenleg szőkésbarna, és csokibarnára vagy aranyszőkére szeretném festeni. De anyukám abszolút ellenzi a dolgot, szerinte szép hajam van, de én nagyon utálom, mert olyan..semmilyen színe van, és úgy érzem, valami különlegesebb szín jól állna. Tudom, nem jó érv, de a nővérem bezzeg már 15 éves kora óta festi a haját, volt már mijden színű a haja, én meg ki sem próbálhatom. :(

Miért jó az, ha tiltja az anyukám ezt?

17/L


2013. ápr. 22. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
nem fáj neki, gondolom valóban szép a hajad, csak rondának látod, mert kamaszodsz, és nem akarja, hogy "elrontsd" esetleg az állagát ezzel, illetve ez innentől kezdve havi kiadás neked (vagy neki). kérdezd meg, színezni engedi-e, vannak olyan festékek, amikre rá van írva, 30 mosásig tart, igazából színező, azt hiszem Garnier.
2013. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Csak az a baj azokkal a szinezőkkel is, hogy nem kopik ki, hanem lenő ;)
2013. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem kikopott, azért mertem írni, persze azt is újra kell színezni, de gyorsabban, szebben jön le, mint a festék, ha utána mégse akarja az ember.
2013. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AlexTurner ***** válasza:
nekem is szinezve van a hajam, de egyáltalán nem kopik, hanem lenő
2013. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, csaknem felnőtt. Ha anyukád normálisan nevelt, akkor ennyi idősen már el tudod dönteni, mi az, amit szívesen magadon viselnél.
2013. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!