Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha nem mesélek anyukámnak az...

Ha nem mesélek anyukámnak az érzelmeimről az baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyukám szörnyen előítéletes mindenkivel, akivel én szóba állok. Éppen ezért nem merek neki mesélni, hogy például van egy srác, aki tetszik, sőt járunk is 2 hete. Nem is tudok neki ilyenekről mesélni. A barátnőimnek is nehezen tudtam elmondani, hogy mi a helyzet, nem tudom miért, egyszerűen inkább magamban tartom. A srácról egyébként nagyon rosszakat gondol, és folyton szidja, én meg már csak ezért sem merem neki említeni. De most majd szombaton, ha kipihent lesz, elmondom neki, mert nem akarok hazudni, csak... baj, hogy annyira nem beszélgetek vele ilyen szerelmi dolgokról?


2013. ápr. 4. 15:27
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és: 17L :)
2013. ápr. 4. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki osztana meg szívesen érzelmi dolgokat egy olyan emberrel, aki nem hallgatja meg, és az ismerősei többségét szidja? Nem csodálkozom egy cseppet sem, és később szerintem ez csak rosszabb lesz. Anyukád nagyon rossz úton jár, ezt sem ártana elmondanod neki, ha kipihent lesz. Így már most rezeg a léc a bizalmadban, mi lesz, ha tényelg szükséged lesz egy érett női tanácsra? Jönnek még rázósabb időszakok, amikor jó lenne vele beszélgetni, de ha nem áll máshogy a dolgokhoz, még így sem fogsz neki mesélni, nem hogy komolyan megbízz benne. Ezt is mondd el, ha már beszéltek! Sok sikert! N29
2013. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ezeket is mond el neki, amit ide leírtál. Mond meg neki, hogy te nem akarsz hazudozni, meg titkolózni, és kérd meg arra, hogy ne legyenek előítéletei, először ismerje meg a barátaidat, aztán alkosson véleményt. Biztosan ő sem szeretné, ha valaki ismeretlenül nem szeretne téged, és szidna!
2013. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem osztom osztottam meg.. Csak párommal. De ha olyan bajom volt ő szólt anyunak.. mert mi nem is igen beszéltünk :/ 16/L
2013. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!