Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál arctisztításról...

Kozmetikusnál arctisztításról vélemények?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam kozmetikusnál, de elég pattanásos, heges a bőröm. (Igaz mostanság kevesebb, mert gyógyszert szedek rá, de azzal lehet leállok, utána meg lehet visszajönnek...). A kérdésem az, hogy a kozmetikus által végzett arctisztítás mennyire hatásos a problémás bőrrel szemben? Csökkenti a pattanások számát, és a foltos, heges arcbőrt?

2013. ápr. 22. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem használ, bár nem kellemes érzés. Én argánolajat használok, a kozmetikusomnál veszem, az mindenre jó :)
2013. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszett mikor voltam először a múlt héten.olyan kellemesen masszirozza az arcom,bekeni,simogatja,élvezett volt :S nem tudom miért rossz másnak,mikor nekem az kényeztetés...

amúgy meg nekem nagyon puha lett tőle a bőröm és nincs pattanások :D sok sikert és kényeztetést (y)

2013. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze vannak jó részei is, de a fertőtlenítés az csíp, meg a nyomkodás sem kellemes, valamint engem a gőz is kínoz.. de a többi részt én is szeretem :)
2013. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én egy éve voltam először, és múlt hónapban kezdtem el megint, tegnap volt a második tisztitásom, ez egy folyamat, de szerintem kb már a második-harmadik kezelésnél látszódni fog a változás:)

nekem először is bekeni egy ilyen "nyálkás" krémmel, majd gőzölteti az arcom, aztán kinyomkodja, túl lehet élni (15éves lány vagyok) de nekem elég sok van sajnos a bőröm alatt:s, aztán ken rá nekem még vagy 2krémet és ennyi:) de hétvégén menj mert nagyon bepirosodik :)

nekem 5500ért csinálja, remélem segítettem.

2014. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!