Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes intim gyanta kozmetikus...

Teljes intim gyanta kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

Nagyon tartok tőle. Egyrészt a fájdalom miatt. Már voltam nála hónaljgyantán, többször is, az nem volt vészes, de azért mégsem ugyanolyan a kettő.

Másrészt pedig elég kínosnak tartom. Egyik jó ismerősöm rokona, és hát ki tudja mikor mondana el másoknak...

Vagy feleslegesen parázok?

Nektek mennyire fáj, és milyen kínos?Azt nem tudom, mert még nem mertem megkérdezni, hogy bugyiban, vagy anélkül kell lenni, de még bugyiban is tartok az egésztől. Nekem kéne majd például a nagyajkakat megfeszítenem, vagy neki, és áááh... nem ciki ez neki is? Köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 11. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
fú ezt nemtom, de azt tom, hogy nem kell levenni, hanem ott húzza le egy kicsit, ahol gyantázza
2013. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bugyiban is lehet lenni és te igazítod amerre halad.Nem fog elmondani semmit,nem teheti a másik,hogy egy vendéget nem szoktunk kibeszélni.Aki kozmetikus ezt pontosan tudja,menj nyugodtan.
2013. ápr. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!