Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik 16-17 évesek...

Lányok, akik 16-17 évesek vagytok és intimgyantát csináltattok a kozmetikusnál, a szüleitek tudják hogy 'ott lent' (majdnem) csupaszok vagytok?

Figyelt kérdés
Szeretnék deréktól lefelé teljes és hónaljgyantát csináltatni, de nemigazán akarom ezt így anyának megmondani. Mit mondjak neki? És kb ez mennyibe kerülne?
2012. febr. 6. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem le van gyantázva. Anyukádnak mond,hogy nagyon zavar és már nem vagy kislány.Én ezt mondtam és sikerült.Azt nem tudom pontosan mennyi mert már régen voltam, de szerintem 5000Ft körül attól függ melyik kozmetikushoz mész el.
2012. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam elég sok fiatal kér teljes intimgyantát.Én 1800-ért csinálom.Már szerintem természetesnek tekintik,ha szeretnél mondd meg neki.Ennél jóval extrémebb dolgokkal állnak el sokszor.
2012. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!