Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez hogy működik a kozmetikusnál?

Ez hogy működik a kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Még nem voltam kozmetikusnál 15éves vagyok és szeretném kiszedetni a szemöldökömet. Hogyan zajlik ez az egész?
2011. dec. 29. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok van akkor gyantával, és után igazít szemöldökcsipesszel.
2011. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lekell feküdni egy ágyszerűségre vagy nem tudom mi a nevére, és egy lámpa van fölötted, h a kozmetikus jobban lássa a szemöldöködet, és kiszedni(nekem csipesszel szokta), és kb 5-10 perc alatt kész is vagy.
2011. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. :) És ha bemegyek lesz ott egy recepciós vagy ahhoz hasonló valaki aki megkérdezi hogy mire jöttem stb?
2011. dec. 29. 14:29
 4/8 A kérdező kommentje:
És kb mennyibe kerül? Vagy minden kozmetikusnál eltérő?
2011. dec. 29. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
én telefonon szoktam felhívni a kozmetikusomat, és ott nincs recepció, mert egyeüdl dolgozik, de pl amikor pont ott volta, akkor valaki bejött az utcáról h szemöldököt szeretne szedetni, és mondta neki, hogy 5 perc és jöhet. :) én mindig 750 ft-ot szoktam fizetni, de abban benne van a bajuszgyanta
2011. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Általában nincsen kozmetikusnál recepciós, bár attól függ hova mész.Nem mindegyiknél ugyanannyiba kerül, de az biztos, hogy 1000 ft alatt lesz.

Egy olyasmi székbe kell beülni, mint amilyen a fogorvosnál van.Egy lámpa alatt van, hogy jól lásson.Ha túl sok van akkor gyantával szedi ki, ha csak igazítani kell rajta akkor szemöldök csipesszel.Olyan gyorsan dolgozik, mint egy gép, folyamatosan szedi ki. Szerintem 5-10 perc alatt meg van.

2011. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. dec. 29. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Bekeni bőrpuhító krémmel,hogy ne legyen olyan fájdalmas.Nálam is 500 körül mozog,én kizárólag csipeszelem.
2011. dec. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!