Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az intim gyantázás kozmetikusn...

Az intim gyantázás kozmetikusnál hogyan működik, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Valamint:

be kell előre jelentkezni?

van alsó korhatár?

amikor csinálja, csak ő tartózkodik ott, vagy mások is?


2011. júl. 18. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kozmetikusomhoz be kell jelentkezni,sztem nincs alsó korhatár,bár én 17 vagyok! Amikor csinálja természetesen csak Ő van bent!

Hány éves vagy?

A teljes intim gyantát 2000 forintért csinálja,mindezt szép,ápolt szalonban,és JÓL és HIGIÉNIKUSAN végzi a munkáját! Nagyon kedves,jól el lehet vele beszélgetni meg minden :)

2011. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offert de am intim gyantazasnal kb mekkora kell megnoveszeni hogy szepen letudja szedni? Nem kellemetlen ott fekudni smmibe? Es elso alkalom mennyire faj?
2011. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Az első alkalom nagyon fáj,de után sokkal ritkább lesz a szőr!Legalábbis nekem foltosan nőtt vissza néhány helyen hálistennek!:) először elég kellemetlen volt,de kérdezte,hogy maradjon-e a bugyi vagy ne..először azt mondtam,hogy igen,de úgy nagyon macerás..ez lesz kb a 4. vagy az 5. alkalom és ritkult már a szőr és sokkal hamarabb végez,mint először..max 30 perc!

hát nem tudom milyen hosszúra kell,de minimum fél centisnek kell lennie..elvileg 2 hét amíg olyan hosszra megnő,amit már lehet gyantázni,de mindenkinél más sztem.

2011. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is 17 vagyok.

Köszönöm, amiket írtál!

És a második válaszadó kérdése is jogos, csak azt kifelejtettem. Köszi :)

2011. júl. 19. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én most majd a héten veszek olyan veet zselégyantát...azzal megcsinálom...azt elég sokan dicsérik itt gyakorikerdesek-en!:) majd meglátjuk!:)

és köszi a választ!:))

2011. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!