Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál kevésbé fáj a...

Kozmetikusnál kevésbé fáj a gyantázás "ott lent"?

Figyelt kérdés
Magamnak legyantáztam egyszer-kétszer ott lent, de úgyérzem nem tudom megszokni, hogy ilyen erősfájdalommal jár...kicsi a fájdalomküszöböm.Nincs valami krém vagy gyantafajta amivel kevésbé fáj?És melyik gyanta a fájdalommentesebb vagy hatásosabb?A meleg vagy a hideg?Kozmetikus alaposabban megcsinálja és biztos is, hogy szebben is ...de kevésbé is fáj?
2009. ápr. 29. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is probáltam már magamnak de egyszerűen nem bírtam..pedig van tetoválásom és azt simán kibírtam..Ma megyek este fél 6-ra kozmetikushoz intim gyantára..ha vissza értem meg írom..nagyon remélem,hogy nem fog annyira fájni,hogy felkiáltsak:))
2009. ápr. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már csak azért is jobb ha a kozmecicus csinálja, mert így nem készülsz úgy rá, hírtelen jön a fájdalom.

De amúgy létezik speciális gyanta, ami elvileg nem fáj annyira és nem ilyen papírcsíkkal lehúzós. Még csak elsőéves kozmetikus tanuló vagyok, nem csináltam ilyet és nem is csináltak nekem sem, de az egyik másodéves lány nagyon dícséri, hogy milyen szupi. Kérdezd meg a kozmetikust, hogy milyen gyantával csinálja! És ha ezzel, akkor próbáld ki!

2009. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az érzékeny helyeken mnidig nagyon fáj, főleg a hideg gyanta, vagy ha magadnak csinálod. a kozmetikusnak értenie kell hozzá. a lényeg, hogy szőrnövekedésével megegyező irányba tedd fel a csíkot, és ellentétes irányba húzd le, ja és még ami fontos: hirtelen kell lerántani.
2009. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.Válaszoló vagyok.

Elmentem..A barátnőm egyben a kozmetikusom,ezért kicsit nevettünk rajta milyen intim helyzetbe kerülünk majd..:D Kicsit oldotta a feszültségemet.Mondta azon essünk túl 1×.A felkenés rosszabb volt mint mikor letépte.Nem hazudok fájt,de nem kiabáltam nem is jajongtam fel.(vissza tartottam a levegőt:)) ) Sokkal jobban fájt mikor magamnak csináltam.Szóval túl éltem és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel,főleg hogy 3 hétig nem is kezd nőni.Én mindenképpen elmegyek többször is.Azt mondta a következő nem lesz ennyire fájdalmas mert kicsivel kevesebb szőr fog vissza nőni és gyengébben.Miután végeztünk bekente és már nem is fájt.

2009. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) hát nekem ha magamnak csinálom gyantázás után is fáj (pedig bekenem) lehet a kozmetikus jobb választás lenne mégha jobban is fáj :D
2009. máj. 1. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!