Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál az intim gyantáz...

Kozmetikusnál az intim gyantázás emnnyire fáj és hogyan történik?

Figyelt kérdés
ugye nem nyithat be senki? :P és elmenni sem nagyon merek,mert szégyenlős vagyok.simán egész felületet bekeni és letépi? brr :S
2009. jan. 12. 22:32
 1/2 A kérdező kommentje:

bocsi

*mennyire

2009. jan. 12. 22:32
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Látom elég kezdő vagy, és minden bizonnyal fiatal is.

Nyugi, senki sem nyithat be. Nem kell szégyellősnek lenned, a kozmetikusnak te is csak egy munka vagy.

Felfekszel egy asztalra, a bugyit sem kell levenned, ha nem akarod, elég félrehúzogatni (bár én le szoktam venni, úgy egyszerűbb). Nem egybe tépi le az egészet, hanem részenként, így kevésbé fájdalmas. Nem lesz kellemes, nekem pl. kifejezetten fáj, de ez is személyfüggő. Túlélhető mindenesetre:) Nagyjából 20 perc alatt végez.

2009. jan. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!