Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire működik a mitteszer...

Mennyire működik a mitteszer eltávolító tapasz? Milyen márka létezik és melyik boltban lehet kapni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt semmi. Elkezdtem a clean & clear miteszer elleni arctisztítóját használni. Tescoban is kapható, kék tubus és kis szemcsék vannak benne. Nagyon jó. MInden 2. reggel arcot mosok vele, egy idő után nagyon szépen tisztít.
2011. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nívea-nak egy sima tisztító zselés arctisztítója használt.Nagyobb tubusban van,sokáig kell a tenyerem dörzsölni,mire habos lesz kicsit,aztán az arcomra is dörzsölgetem.Sokkal tisztább,egyenletesebb az arcom.Naponta,2 naponta használom!(de ezenkívül én 2hetente kitisztítom az arcom,csak a mitesszeres területeket gőzölés stb.. )
2011. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semennyire. Egy tapasz hogy tudná kiszedni, ami a bőröd mélyebb rétegeiben van?

Első válaszoló: kis szemcsék vannak bent? Vagyis bőrradír?

2011. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akinek nem használt és még van belőle esetleg próbálja ki hogy előtte gőzől. Kiváncsi lennék hogy akkor használ-e?
2011. nov. 18. 09:32
 5/5 anonim válasza:

szia haat nalam latszik mar hogy hasznal ez a modszer


gozolom az arcom (sokaig ez lenyeges)utana borradir es/vagy egy masik krem ezt lemosom gozoles arcapolokrem es ennyi

igaz max 1hete altam neki de en erzem/latom a hatasat ^.^

egy probat meger

az orron levo miteszerekrol beszelve vegyel tapaszt probalgasd a markakon belul nm tudom hasznal e mert en valami hazi praktikajut keresek neten

miteszer el tavolitonal ne a legdragabbat vedd meg szepen lassan lentrol felfele haladva az arban probald ki

remelem segitettem

szia es sok szerencset ^.^.^

2013. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!