Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik (s ha igen, akkor hol...

Létezik (s ha igen, akkor hol lehet kapni) mitsszereltüntető tapasz?

Figyelt kérdés
Láttam és olvastam valahol, hogy létezik olyan tapasz, vagy krém, amit felviszünk arra a területre, ahol mitsszerek vannak, majd kis várakozás után lehúzzuk egyben, és kihúzza az összes mitesszert a felgyülemlett faggyúval együtt. Létezik ilyen? Ha igen, hol lehet kapni és mi a neve? Köszi előre is. :)
2009. okt. 19. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik. Rossmann-ban és DM-ben is lehet kapni. Rossmann-ban nem mindegyikben láttam, és ahol volt a sminkcuccok között volt, a fajtát nem tudom, de kék színű a doboza, és 3 db van benne, kb. 400 ft. DM-ben mindig van, a fajtája azt hiszem Balea, a Balea cuccok között keresd, 6db van benne, és Kb. 1000 ft.
2009. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, létezik, tapasz:) Én a rossmannban láttam, essence termék volt, párszáz forintért, és pár darab volt benne, nem túl sok, nekem nem érte megvenni, és bőrradírt használok a mitteszeres részekre!
2009. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt nem tudjátok véletlenül, hogy ezek mennyire hatásosak? Láttam, egy képet, amin egy ilyen tapasz volt teli kihúzott miteszerekkel, szóval elvileg működnie kell. Csak volt, akitől azt hallottam, hogy áhh ilyen nem létezik. :)
2009. okt. 19. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam! Szerintem semmit nem ér sőt.. még rosszabb mintha semmit nem csinálnék. Ugyanis kiszívta a bőröm és a tapasznak ottmaradt a helye egy kör és az még jobban látszott mint a miteszer.
2009. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Csak mert éppen ma készültem venni a DM-ben. :S
2009. okt. 20. 10:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma megnéztem ezeket, amiket írtatok, de nem ilyenre gondoltam. Olyanra, amit fent kell hagyni tíz percig, és hozzáragadnak a mitesszerek, majd miután lehúzom a tapaszt, jönnek ki a kis rondaságok. Ilyet hol lehet kapni. Mondjuk Bioré márkából. Állítólag az a legjobb.
2009. okt. 21. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

DM-ben lehet kapni ilyen tapaszt. Én a múltkor Nivea márkájút használtam és nekem nagyon bevált!

Az összes csúnya mitesszert kihúzta az orromról és ezek után nagyon szép lett. Bevizeztem a tapaszt,felraktam az orromra,majd 10 percig rajtahagytam,ezek után lassan lehúztam és ennyi! :DD

Sok sikert hozzá! :)

2009. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!