Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hullámok dauer nélkül...

Tartós hullámok dauer nélkül - hajkárosítás nélkül, létezik?

Figyelt kérdés

Headlines, bio/növényi dauer, vagy valami? Mik a tapasztalataitok?

Hosszú, erősebb hajra szeretném.


2011. nov. 8. 15:40
 1/3 Fabyen ***** válasza:
100%
Engem már kétszer beetettek a volumenes meg minden extra kímélő göndörítős vacakkal, ami drágábbnál drágább volt. És nincs olyan. Ha valaki azt mondja "professzionális" már fordulok is ki az ajtón. Meg hogy intelligens molekulával ilyen olyan tápanyagokkal... kamu. kb. 9hónapja nem festetem a hajam, ricinus olajjal ápolom, sok zöldséget eszem és ég és föld milyen most a hajam és milyen volt a rendszeres festéstől is. A bio hülyeséges dauer után pedig a derékig érő hajamból vállig érő lett... persze, ez biztos szubjektív, de gondoltam leírom, hogy rossz példáról is tudj.
2011. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogyne érdekelne, főleg a - példa érdekel, hiszen nem akarom elszúrni a hajam, ami derékig ér. :))

Azóta én is arra jutottam, nincs ilyen.

2011. nov. 11. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt derékig érő dauerolt hajam, semmi baja sem lett, évente 2-szer kellett dauerolni, nagy csavarókkal. Csak nem bírtam kivárni, míg lenő, ezért egy részét levágattam, a többit elviseltem, mikor meguntam.
2012. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!