Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy zajlik egy bikinivonal...

Hogy zajlik egy bikinivonal gyantázás kozmetikusnál? Bugyit le kell venni?

Figyelt kérdés
még sosem voltam ilyenen, eddig csak borotváltam ott lenn. Most hagytam teljesen megnőni, de elég hosszú a szőr. Mekkora legyen amikor megyek gyantáztatni? vágjam vissza olyan egy centisre? Le kell venni bugyit is? Mennyire fáj? Olyan fazont szeretnék, h fürdőruha alól ne lógjon ki semmi. köszi
2011. dec. 13. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell levenni a bugyit,elég ha elhúzod onnan ahol szeretnéd hogy leszedje a szőrt.Pár milisen már lehet gyantázni,én a helyedben kicsit visszavágnám de szerintem megoldja a kozmetikus is ha úgy van:)(de ezt meg is kérdezheted akár amikor időpontot kérsz)Először biztos fájni fog,de igazán ki lehet bírni,ez ne tartson vissza.
2011. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
bocsánat, de miért akarsz télen olyan fazont ami a fürdőruha alól nem lóg ki? azt gondolom csak nem fogsz fürödni ilyenkor a Balatonban.
2011. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
21%
Én a helyedben tuti meghagynám..nézd az előnyét..tél van..legalább van ami melegít lent..kevesebb gáz számla stb..és még divatot is űzhetsz vele..pl belehet rasztázni vagy fonni..
2011. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom uszodába jár vagy hasonló. Én is rendszeresen megyek úszni, és nem hiányzik, hogy bármi kilátszódjon :)
2011. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
uszi miatt kell igen. Csak nagyon szégyenlős vagyok, és nem merek elmenni a kozmetikushoz :S :D
2011. dec. 13. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Akkor ne menj. Amúgy meg Befogs* szarni a fájdalomtól. Nővérem lassan egy éve jár, de ő is azt mondja, hogy nagyon fáj.
2011. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
húha. Akkor lehet h maradok a borotvánál :S
2011. dec. 13. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap voltam először és nekem nem fájt annyira.

A kozmetikus azt mondta, h legalább 10 napos legyen, mert nem nőnek u.olyan gyorsan a szálak.

Ahol én voltam ott felvehettem ilyen egyszer használatos textilbugyit, de gondolom van ahol magadon hagyhatod a sajátod, vagy azt mondja h vedd le.

Jah és én brazilt csináltattam, szal a fazon gyanta kevésbé vészes.

21L

2011. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!