Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta után, ha kozmetik...

Intim gyanta után, ha kozmetikusnál csináltatom, mennyi idő után "lehet használni"?

Figyelt kérdés
:D Ez elég értelmetlen így, de arra gondolok, hogy meglepem barátomat egy ilyennel, régebben már csináltam egyszer magamnak de csak az elejét, (a dombot:D) tudtam legyantázni, de utánna kb 4napig fájt, meg piros volt, meg véraláfutásos. Ha kozmetikus megcsinálja, az nem lesz ilyen? Vagy ha igen, mennyi idő után múlik el?
2011. febr. 23. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

De, ha ő csinálja, akkor is fájni fog sokáig, meg piros lesz. Ha a kozmetikusod képzett, a véraláfutást megúszod, de becsúszhat simán az is.


Nem érdemes intimgyantázni. Fáj, csúnya, természetellenes. Ha eddig jó voltál így a pasiddal, akkor örülj neki, hogy nem kényszerültél rá. Lepd meg valami mással. Másodszorra már nem fáj annyira, de ott alapból erősebb a szőr, nem lehet igazán szépen megcsinálni, csak végleges szőrtelenítéssel.

2011. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha legyantáztatod 3 órát mindenképp várnod kell,de érdemesebb egy napot,hogy megnyugodjon a bőr.Én azt mondom ez olyan terület ami elég érzékeny,de a bársonyos simaság pótol a fájdalomért.3-4 hétig ilyen sima marad.A kozmetikus ad hámosító,nyugtató krémet.
2011. febr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Néhány óra múlva már tökéletes lesz. Keress egy jó intimkozmetikust. Budapesten van néhány. Ők kimondottan az intim részek szakszerű szőrtelenítésével foglalkoznak.
2011. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!