Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalástól töredezik a...

Hajvasalástól töredezik a haj. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon egészséges a hajam,dús,fényes,vastag szálú,erős,de a vasalástól töredezhet. Mit tehetnék ellene?

"Gyógyszert" nem szeretnék szedni,inkább valami homeopátiás készítményt ajánlajatok ha lehet!

Előre is köszönöm! :)



2013. ápr. 12. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk soha többet ne vasald! Ne szárítsd! Kallos latte hajpakolást csak ajánlani tudom. De az első kettő nagyon lényeges!!!
2013. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hajvasalás nagyon roncsolja a hajat. Főleg ha rendszeresen használod. Én csak néhányszor csináltam, de már egy alkalom után is szárazabbnak éreztem a hajvégeket.
2013. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Se gyógyszer, se homeopátiás készítmény. A haj egy halott, nem élő dolog, azt szedsz rá, amit akarsz, ha vasalod, akkor is hazavágod. A haj hagymáit érdemes táplálni, de az akkor sincs összefüggésben a vasalással. El kell hagyni és kész. Nem tudom elhinni, hogy annyira muszáj rendszeresen vasalni. Mert ha tényleg úgy töredezik, akkor vagy nagyon gyakran csinálod, vagy nagyon gyatra a hajad. A töredezett részt mihamarabb levágatni és utána olajokkal, pakolásokkal ápolni, minél kevesebbet vasalni, szárítani, formázni. Nincs homeopátiás szer.
2013. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Heti egy-két alkalommal vasalom csak,de eddig semmi baja,csak megelőzésképp kérdeztem!

2013. ápr. 12. 17:09
 5/6 anonim válasza:
Ne vasald,és a problémád meg lesz oldva :) én is nagyon sok ideig vasaltam,heti 7x,de aztán szerencsére eltörött a vasalóm(és nem volt pénzem újat venni :D ),és azóta ki nem állhatom a hajvasalót,mivel rádöbbentem,hogy csak tönkre teszi a hajam :/
2013. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! :)

Most más a hajstílusom,szóval most nem kell vasalni! :D

2013. jún. 6. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!