Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért töredezik ilyen durván...

Miért töredezik ilyen durván a hajam?

Figyelt kérdés
Levágattam (eltűnt a törött rész), ápoltam, pakolásokat tettem rá, vizesen fésültem... És megint borzalmas. Mindig megkérdezik, hogy vasalom, hogy ennyire töredezik? PEDIG NEM VASALOM!!! Mi tévő legyek? A táplálkozásommal van probléma?

2013. márc. 12. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet genetika is akár, vagy valamilyen vitaminhiány, de az biztos, hogy változatos, egészséges étkezéssel lehet javítani a helyzeten. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, sovány húst, kerüld az édességeket, rágcsálnivalókat, és a fehér pékárukat. Igyál naponta 2-2,5 liter vizet, a szénsavas italokat, alkoholt szintén kerüld.
2013. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
videse nem szabad fésülni, max ritka fogú bontófésűvel, mert sokkal sérülésenyebb olyankor a haj, ennek utána lehet olvasni. amúgy igyál sokat, és az élesztőkapszula az nagyon jó, 800 körül van, 150 db. kezdetben 3x5 kell, aztán egyre ritkábban. nem túl jó az íze, mikor lenyeled, de hatásos válltozást hoz.
2013. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
előző vagyok, bocsi vizesen-t akartam írni
2013. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pedig csomó helyen azt olvastam h csak vizesen szabad
2013. márc. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!