Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás kezelése?

Gabor9301 kérdése:

Tetoválás kezelése?

Figyelt kérdés

tudom hogy hogyan kell kenni meg ilyenek...

a kérdés az hogy most 1hetes tehát már mem kell fóliázni, de mivel most foszlik és nem akarom hogy a nadrág dörzsölje akkor inkább fóliázzam még v hagyjam szellőzni már és ne fóliázzam?



2013. ápr. 8. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A vilagon elo 4 milliard tetovalt emberbol te, Gabor Magyarorszagrol vagy az egyetlen akinek tovabb kell foliazni mint a tobbieknek.
2013. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes

választ ezen kívül van 4 tetoválásom szóval tudom mi hogy megy itt az a lényeg hogy azt akarom hogy ne dörzsölje ki a ruha...

2013. ápr. 8. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én akkor fóliáznám amikor nadrág van rajtam ami dörzsöli.ha pl otthon vagy szerintem hagyd szellőzni
2013. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Inkabb mar ne foliazd, tul sok lenne. Probalj bovebb fazonu nadragot felvenni es mindenkepp legyen tiszta! Es gyakran kremezd, persze vekonyan.


Egy tetovalo

2013. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze otthon nem fóliázom már 3. napja csak kimaradt a kérdésből hogy most gyakorlaton vagyok és ha mondjuk legugolok akkor a munkaruha dörzsölné.akkor se fóliázzam?
2013. ápr. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!