Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most elkezdek szoliba...

Ha most elkezdek szoliba járni, nyárra lehet jó színem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy ha most elkezdek szoliba járni, akkor nyárra lehet jó színem?

Heti 2x 6-7 perc.

20/L



2013. ápr. 6. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, már 1 hónap múlva is jó színed lesz. A szolárium gyorsan barnít, viszont még annál is gyorsabban kifehéredsz, sajnos.
2013. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. ápr. 6. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, igazából ez bőrtípusfüggő is. Egyik ismerősömnek elég jó bőre van és könnyen barnul, rajta már az első alkalom után is jól látható volt a változás. Mondjuk az sem mindegy, mikor volt csőcsere, mert ugye a frissen cserélt csövek hatékonyabbak.
2013. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a sok segítséget!
2013. ápr. 6. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:
simán:DD de ha nagyon fehér a bőröd,nem hiszem, van egy ismerősöm aki kb hetente jár, van hogy többször is, olyan másfél éve kezdett és még mindig nagyon nagyon fehér.
2013. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem igazából úgymond "jó bőröm" van, szóval szerintem nem okoz gondot!

Köszönöm a válaszod!

2013. ápr. 6. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó színed? Bocs, de szerintem a szoli által adott sárgás szín minden csak nem jó... nem értem minek ezért fizetni, mikor jövőhéttől akár már kimehetnél napozni is. Egészséges is maradsz és a bőröd sem lesz sárga meg öreg, mint a szolitól.
2013. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinteséged, tényleg sokat segített!

Hát.. azért szerintem még a jövőhét az kicsit korai lenne.

Mondjuk úgytudom a "csokicsöves" szoli az jó, de persze, hogy napozni is fogok, ha jó idő lesz!

De a szolit is kipróbálom.

Köszönöm a válaszod!

2013. ápr. 7. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek lesz tőle olyan undrÍtó sárgás színe . nekem még sose lett olyan,mert én "mértékkel" jártam, anya se vette észre, azt hitte hogy csak napoztam. ja és csoki csövesbe voltam én is ,több hónapig jártam olyan hetente, két hetente és maximum 10 perc volt, nyárra egész jó színem lett és nem égtem meg ha napoztam a strandon mondjuk. :D de ne felejts el testápolózni utána, én sajnos megszívtam,mert erre nem vigyáztam erre és észre se vettem, de már annyira kiszáradt a bőröm hogy ilyen ekcéma foltok lettek a karomon, mondom észre se vettem mert nem viszketett szinte nem is hámlott csak pici fehér foltok jelentek meg, amiket szintén lesza*tam és ilyen egy centi átmérőjűek lettek, na akkor elmentem bőrgyógyászhoz és kiderült hogy ez azért van mert nem vigyáztam rá(pl sokat jártam űszni is ,ahol gondolom még a klóros víz is tett rá egy lapáttal).de már gyógyulgat.

17L

2013. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igen, de figyelj oda arra, hogy ne feküdj túl erős gépbe első alkalommal

az első pár alkalom után meg már jobb 1 fokkal erősebb gépet választani, mert az jobban barnít értelem szerűen

2013. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!