Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A héten elkezdek majd járni...

A héten elkezdek majd járni erobikra! Emellett szeretnék helyesen éttkezni ti esetleg tudtok ajánlani dolgokoat hogy hogyan csnáljam?

Figyelt kérdés
meg tényleg létezik olyan méregtelenítő kúra hogy 4 napig csak folyadékot inni??(mogyuk én már hallottam a gyümölcsös méregtelenítésről h egy hétig csak aztehetsz)
2009. ápr. 13. 19:54
 1/3 A kérdező kommentje:
hetente 2szer járnék erobikra emellett érdemes esetleg ottho tornázni vagy esetleg futni??
2009. ápr. 13. 19:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a gyümölcsös méregtelenítéshez szeretnék hozzászólni. Azt olvastam, és ezt Sütő Enikő is megerősítette egyik nap a Csak csajok-ban, hogy méregtelenítésre a zöldségek alkalmasak!

Azt mondta, hogy a gyümölcs frissít, a zöldség méregtelenít.


A helyes táplálkozásról szerintem kérdezd az aerobic oktatót, ő biztos tud hasznos tippeket adni neked.

Vagy még tudom javasolni a www.bodybuilder.hu oldalt. Nyugi, nem csak arról szól, hogy hogyan lehet valakiből "izomagy" :)

A helyes táplálkozásról is sok szó esik, és a fitness-es csajoktól motivációt is kaphatsz! :)


Kitartást neked az alakformáláshoz! :)

2009. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
óhh köszönöm szépen...háát remélem én is hogy sikerül!!ja és köszi a tanácsokat is!:D
2009. ápr. 14. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!