Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nagyrészt turiban vásárol...

Akik nagyrészt turiban vásároltok mennyit költötök ruhára egy hónapban? Emellett máshol is vesztek ruhát? Ha igen milyen gyakran és mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt veszem meg, amire szükségem van, és megnézem, hol a legolcsóbb, ár/érték arányban.

A turkálókat egyre jobban hanyagolom, mert annyira drágák lettek, hogy már inkább megveszem a plázában, leárazáskor, és ugyanott vagyok anyagilag.

Ha egy-egy turi megnyílik, és véletlen olcsó is, akkor meg hamar megszűnik. Ez van.

Van, hogy egyszerre kell venni több darabot, akkor többet költök, ha nincs szükség ruhára, csak benézek valahová, akkor max. 2000-et szoktam költeni, ilyen legfeljebb ötször van egy évben.

Nem sokat költök ruhára, muszáj spórolni.

2011. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy van kedvem beszaladok, vagy ha kell valami. 100/200Ftos áron is szoktam venni. Van hogy csak egy darabbal jövök ki, de van hogy többel.

Heti párszáz forint. Havonta kb 2000Ft.

Nadrágot, cipőt kínaiba veszek mert annyira kicsi kell a női méretből hogy azt a külföldiek gyereknek titulálják... 2-3000Ftost szoktam venni (fájna a szívem márkásat venni arra hogy kinyúljon, kiszakadjon és kidobjam, a cipő is elkopik - vigyázok rájuk szóval sokáig tartanak)Egy márkás árán 10pár cipőt vehetek!!! És lehet hogy a márkás se tart sokáig így viszont tudom selejtezni őket :D

2011. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10-20ezret kb.
2011. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. jún. 2. 18:14
 5/5 anonim válasza:

Nincs időm vásárolni menni, mert egész nap dolgozom, így évente kétszer-háromszor veszek nagyobb értékben ruhát, persze itt a felsőkre gondolok. Bugyit és cipőt csak újat veszek.

Amikor ráértem, én is jobban jártam, bár csak nézelődni. Szerintem nem drága a turi... Én ezer forintokért szoktam elhozni szoknyákat. Pedig nem vagyok éppen nádszál :D.

Amiatt pont, mert nem vagyok nádszál, én nem megyek plázákba, mert nekem úgyse lenne megfelelő méretű és stílusú ruha megfelelő áron. Persze néha veszek ott is, de ritkán megyek oda. Én inkább akkor a tescóban nézem meg a leárazásokat, mikor vásárolok.

2011. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!