Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány fokon vasaljátok a...

Hány fokon vasaljátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 22:18
 1/8 punkibunki9 ***** válasza:
Én olyan 180- 200°C-on. Szokták mondani, hogy ne vegyünk maximumra mert károsítja a hajat. DE az igazat megvallva ígyis- úgyis károsítja. Akinek alapvetően egyenes (szögegyenes) a haja azt használhatja mondjuk 100-on is vagy alatta mert neki fogékony rá meg lehet h normál esetben nem kéne használnia a sem. De szerintem ha már kivasalod akkor az legyen tartós és nagyon egyenes ha már károsítod vele a hajad. Szóval én a max hőfokra szavazok :)
2013. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem vastag,erős szálú hajam van,hajmosás után 210 fokon, többi napokon 190-200.

Nekem amúgy nem károsítja a hajvasaló a hajam pedig 6-7 éve használom de semmi,strapabíró búrám van:D Najó meg rengeteg ápolás,hővédő. Bezzeg a szőke tönkretette anno,pedig de szerettem..:)

2013. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 160-170 fokon és nekem tartós így is.
2013. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én régebben a gagyibb hajvasalommal 200° fokon vasaltam kb 1 évig nemis ért sokat de mostmár kb fél éve 230° fokon vasalom új hajvasalóval és egész nap egyenes marad és nincs semmi baja a hajamnak egyészséges a vége és gyorsan nő:D (persze ez a balzsamnak is kőszönhető) :D
2013. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 210°-on, a régimnél 200 volt a max, ennek 230, de elég a 210 is, természetesen nem hullámos a hajam, inkább csak egy kicsi hullám van benne a nyakam körül, amit szeretek kivasalni.
2013. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
120
2013. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
180°
2013. ápr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hunbula ***** válasza:
170 fokon. Hajmosás, szárítás után, alulról haladva részenként, úgymond rétegelve, AVON-os hajvédőt tudom ajánlani nem csak véd de formázó is van benne. :) Ha nem ázok el addig vagy nem izzadok le nagyon, nekem következő mosásig kitart a sima.
2013. ápr. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!