Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogy vasaljátok a...

Lányok, ti hogy vasaljátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Nkem csak egy kicsit hullámos..de én teljes egyenesre szerertném,hogy csináljam ,h egész nap egyenes maradjon? vizesen vasaljam,vagy hajlakkal?

2012. ápr. 30. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jézusom se vizesen ne vasald hajlakkot meg csak utána használd! vegyél elsősorban egy hővédő sprayt,utána kezdjél neki, és a végén fixáld hajolajjal vagy waxxal esetleg lakkal! Nekem ezek közül fixálásra a kallos tükörfényű hajolaja vált be,egésznap tartós egyenes a hajam! DE nagyon fontos ehhez hogy jó minőségű hajvasalód legyen különben ezek sem fognak használni!
2012. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne vizesen!

Mosd meg,szárítsd meg,fújd be hővédővel,aztán tűzd fel a felét.Kiengedett részt vasald ki,engedd le a feltűzött hajadat,azt a részét is vasald ki,szépen lassan húzd a tincseken,ha kell többször is menj át rajtuk,ha még nem teljesen egyenes.Aztán fújd be hajlakkal,ne túl közelről,mert ragadni fog.Én kék TAFT hajlakkot,vagy Syoss-t szoktam használni,nekem tökéletesen bevált mindkettő.Hajvasalás után a következő hajmosásig teljesen egyenes a hajam. :)

2012. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. ápr. 30. 20:35
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Semmiképpen se vizesen ( a testvéremnek olyan hajvasalója van, amivel lehet vizesen...de ő sem szereti azt használni, csak ha megmosta és nincs arra ideje, hogy megszárítsa és még ki is vasalaja). én úgy szoktam ki vasalni, hogy felét vagy annál többet felcsatozok, vagy felgumizok és amit nem csatoltál/gumiztál fel azt kivasalod. Aztán a felcsatolt részből leengedsz egy kicsit azt is kivasalod...és így tovább, amíg nem lesz kész. Mindig lassan húzd a hajvasalót, de 10 másodpercnél tovább ne hagyd rajt egy részen ( kivéve ha göndöríted). Én még lakkot se szoktam rá tenni, mert ha lassan húzom és kicsinyenként vasalom, akkor egész nap megmarad, sőt nekem még másnapra is megszokott állni, és akkor csak egy kicsit átvasalom, de nem ilyen kicsinyenként, hanem az egészet egybe. Ha nincs sok időm akkor nem kicsinyenként vasalom, de van amikor még úgy is megmarad....attól függ, ha ritka a hajad, akkor megmarad ha nem akkor nem árt egy kis lakk. :)

Ha tudsz hajgöndörítési technikát hajvasalóval (vagy videót, esetleg oldalt, azt nagyon megköszönném ha privát üzenetbe elküldenéd) :)) Ha küldesz előre is köszi :)

2012. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem kb. köldökig érő hullámos hajam van. Ha hajmosás után másnap reggel szépen megvasalom, akkor egész nap egyenes marad..sőt szinte még utána két napig is nagyjából olyan.
2012. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!