Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás! Fólia vagy nem fólia?

Tetoválás! Fólia vagy nem fólia?

Figyelt kérdés
Annyi pro és kontra van mindenhol... ki meddig fóliázza, és miért?

2013. ápr. 4. 11:27
1 2
 11/11 anonim válasza:

Igaz nem mostani kérdés de azért válaszolok rá. Nekem volt egy kicsi tetkóm az alkarom felső részén, csak az első nap fóliáztam, de utána sűrűn krémeztem. Viszonylag jól megmaradt a színe.

Erre egy hónapra átdolgoztattam a tetkót mert nem tetszett az előző, így lett belőle egy egész alkaros tetoválás. Ezt 2 napig fóliáztam, aztán levettem és próbáltam sűrűn kenegetni, de az alkar alsó részén ahol az erek is futnak, mindennel lejön a krém. Suliba írás közben lekeni az asztal, a ruhám ha alszok vagy ha filmet nézek stb mert minden azzal a résszel érintkezik. Nem győztem kenni és a sok szárazság után nekiállt hegesedni a 4. Napon. Akkor úgy döntöttem hogy befóliázom estére, és már ez is sokat segített rajta. Azóta sűrű fóliacserével cserélgetem, amíg úgy látom van esély hegesedésre. De amint elérem az egy hetet, akkor már én se fóliázom többet.

2021. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!