Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajúszt leborotválhatom?

Bajúszt leborotválhatom?

Figyelt kérdés

nem nagyon de azért látszik h van,mivel sötét a hajam.és idegesít.elég vékonyan de látszik!segítsetek léci.

ha leborotválom akkor sima lesz?


2013. márc. 28. 08:35
 1/8 A kérdező kommentje:
hozzáteszem 15.l.
2013. márc. 28. 08:36
 2/8 anonim ***** válasza:
N E M ! Ha leborotválod, akkor egy-két nap alattvisszanő és utána rendszeresen kell borotválnod, és baromi nagy az esélye, hogy begsérted magad, a női borotvákat nem erre találták ki. Menj el egy kozmetikushoz, aki hideg gyantával leszedi. Ez tartós eredmény lesz, hosszútávon ritkítja, gyengíti a szőrszálakat. Ha nem engedheted meg magadnak a kozmetikust, akkor drogériákban kapható arcgyantát vegyél. A borotválást semmiképp nem ajánlom.
2013. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andii1 ***** válasza:
csak gyanta.
2013. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el kozmetikushoz, aki párszáz Ft-ért legyantázza vagy kiszőkíti, de semmiképp ne borotváld le!
2013. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NEM! Mivel lány vagy, soha ne borotváld. Csak gyantázd, ha neked nem megy, menj el kozmetikushoz.
2013. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borotváld le NYUGODTAN!!! Nem fog megerősödni a szőr, és szép sima lesz. Én 15 éves korom óta borotválom, ma 25 éves vagyok és nem erősödött meg a szőr. 1,5 hetente borotválom.
2013. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a gyanta.
2013. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedd ki csipesszel, legegyszerűbb 4-5 perc alatt megvan és nem irritálja a bőrt mint a borotva meg gyanta.
2013. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!