Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a bajuszt biztonság...

Hogy lehet a bajuszt biztonságosan eltűnteni?

Figyelt kérdés

Biztonságosan, úgy értem, hogy nem fog megerősödni, nahem ritkítja és nem kell túl gyakean csinálni.

Lány vagyok, tizenéves, ezért nem tudom, hogy ennyi idősen lehet már, mert azt hallottam, hogy megkell várni amíg teljesen kifejlődök, mert így még árthat, mint használ.

Eddig szőkítettem, de már idegesít, mert azt vettem észre, hogy dúsabb lett és egre hamarabb kopik le.

Olvastam a gyantáról, amit nem szívesen próbálnék ki megint, mert egyszer már megjártam és nagyon csúnya helye maradt.

Légyszi segítsetek!



#bajusz #bajusz eltávolítás
2013. febr. 23. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatom, igaz már nem vagyok tizen-, sőt huszonéves sem. Ha kozmetikus gyantázza le, nem marad semmilyen helye.
2013. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 voltam, mikor az unokanővérem legyantázta nekem. Most 20 vagyok, évek óta magam csinálom. Ha nincs kéznél gyanta, akkor krémmel csinálom meg. A krémtől picit ég az első 10 percben, a gyantától kicsit piros marad.
2013. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csipesszel szedd ki, a legjobb módszer, nem lesz se piros, se nem pattog ki, se semmi egyéb. Gyorsan tépkedd, akkor nem is fáj különösebben és 1 perc alatt kész. Ettől nem erősödik.
2013. febr. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!