Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom kifakítani a...

Hogyan tudom kifakítani a hajat vagy szakállat, bajuszt?

Figyelt kérdés

a cél természetes anyagokkal véghezvinni.

mindenki tapasztalhatta, hogy nyáron kifakul a haj stb

ezeket reprodukálni télen, napfénytől elzárva, egészségre nem káros anyagokkal hogyan lehet elérni?



2012. dec. 3. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy, ha van egy 2cm-s szakállad, és sötétbarna, de te szőkéset szeretnél, az nem fog menni

Citromlével meglehet próbálni, de addig tartana, míg megnem borotválkozol, utána újra kihajt a sötétbarna friss szőrszál

20/F

2012. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hajadat megpróbálhatod kamillateával... :)

barátnőm csinálta magának és elég jól elintézte... :) (pontosan nem tudom, mert be volt festve neki, de látszódott, hogy világosabb)

ő úgy csinálta, hogy hagyományosan megmosta, egy kicsit áztatta kamillateában, megtörölte és megszárította... mondjjuk ez csak akkor jó, ha szőke vagy világos a hajad... remélem tudtam segíteni :)

14/L

2013. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamilla teával. A természetes színeidtől függ, mennyire fog látszani az első alkalom után, a szőkésbarnából viszonylag hamar kiszőkülsz, de ha sötét színű a hajad és az arcszőrzeted, akkor csak több mosás után leszel egy árnyalattal világosabb, az aranyszőkét nem tudod elérni. Viszont érdemes próbálkoznod, hátha elérsz egy olyan köztes árnyalatot, amivel már elégedett vagy! :)
2015. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!