Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a töredezett...

Mit kezdjek a töredezett hajammal? "Hajvasalás függő" vagyok.

Figyelt kérdés
Kb 2 éve vasalom a hajam... Nem mondom hogy nagyon el van égetve, mert használtam rá mindig minőségi hővédőt az utóbbi években 130-150 fok mellé előtte meg olyan hajvasalóm volt ami ekkora hőfokra sem volt képes. Az elején nagyon jó ötletnek tűnt kivasalni mert egyébként borzasztóan néztem ki... Most sem áll sehogy a hajam,gondolkoztam a tartós hajegyenesítésen de ahhoz hogy "próba szerencse" legyen elég drága mulatság. A baj az hogy szeretném megnöveszteni legalább 10-15 centit. És ami fontos hogy az egyenes haj megszállottja vagyok,főleg mert frufrum is van és az is göndörödik ha nem vasalom. A régi hővédőm már teljesen feleslegesnek tűnik mert a hajam vége teljesen eltöredezett és mosásnál látszik hogy eléggé hullik. A kérdés inkább az hogy van e valami nagyon jó hővédő-hajvasaló kombináció ami nektek úgy beválik hogy nem töredezik nagyon (150 fok fölé semmi képp nem megyek) vagy van e valami frizura öteletetek olyan nem hullámos de nem is egyenes sehogy nem álló hajra.
2013. márc. 19. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
mondjuk beszárítod körkefével
2013. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig úgy szárítom de még úgy sem áll sehogy :S elég aludni egyet vele és máris olyan mint a szénakazal :S
2013. márc. 19. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vasald. Tuti módszer.. Hajmosás után csatold fel estére így.. 3.45től https://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs
2013. máj. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!