Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett a hajam a vasalástó...

Töredezett a hajam a vasalástól :S Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden nap vasalom a hajam, emiatt nagyon töredezik. Mit hasznájak h ne legyen olyan?? Sokan azt mondták h felejtsem el a hajvasalót de nem akarom. Vmi házi praktikát tudtok ajánlani, vagy vmi mást használjak??

2012. júl. 16. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A gliss kur hajvégápoló helyre tudja tenni. De ha nagyon csúnya a vége akkor azt le kell vágni.
2012. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Ne vasald. Akkor nem megy tönkre a hajad.
2012. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Olló, és tedd le a vasalót...
2012. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nemértem miért vasalod naponta a hajad. főleg az egészet. minden este fürdesz azt meg is értem. de ha vizes is lesz akkor inkább csak azt a részt vasald ki ahol vizes lett vagy hullámosabb mint azt szeretnéd. meg am is. a göndör haj a divat meg a változatosság sem árt néha :) ha annyira zavar vagy csúnyán göndörödik be a hajad akkor este fond be és probléma megoldva. de am szerintem vágasd le a töredezett részt. ha vasalod akkor használj hővédőt és a fodrászodtól kérj olyan anyagot ami kicsit zsíros állagú és azzal kell hajvasalás után közvetlenül bekenni. a nevéről fogalmam sincs. egyszer adott nekem olyat a fodrászom ami tényleg jó volt. meg esetleg keress jófajta repair-es hajbalzsamokat, pakolásokat. meg a hajvasalót a ne húzd le teljesen a végéig, a végét meg nagyon óvatosan próbáld vasalni. remélem segítettem! :)
2012. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18:20-as vagyok.. egyébként az előttem szólóknak mondom hogy egyéb hajsampon félék aztán a gyakori hajfésülgetéstől is töredezik na meg persze aludni is úgy kellene hogy nem szanaszét a haj mert attól is töredezik elég szépen. a hajvasaló csak ráadás. sampont esetleg használj olyat ami száraz hajra való. mert azok amik zsíros hajra valóak szárítják a hajat ezáltal jobban töredezik!
2012. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha már csúnya, akkor le kell vágni. Vasalás előtt hővédő spray, utána kenhetsz rá hajvégápoló olajat nemcsak a végére, hanem a haj hosszára, akár minden nap is, be fogja szívni, nem lesz zsíros hatású a hajad.
2012. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A töredezett hajaddal már nem tudsz mit kezdeni. NINCS olyan termék, házi praktika, ami a többfelé tört végeket összeragassza. És el kell keserítselek, mert ha vágatsz is a hajadból és ha a hajvasalót is elhagyod, akkor is töredezni fog a hajad, addig amíg le nem nő. Az egész hajszáladat szétégeted, miközben kihúzod egyenesre. Addig fog töredezni a hajad, amíg le nem nő a szétvasalt rész. Szerintem minél előbb hagyd abba a vasalás és tegyél a hajad egészségéért! Hallgass azokra, akik azt mondják hogy tedd le! Nagyon undorító a szétvasalt, agyontöredezett haj.
2012. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Le kell vágni, aztán hajápolókat használni és nem vasalni mindennap. Amióta egy héten egyszer kivasalom, mondjuk nyáron nem, csak suliba és csak az oldalfrufrumat, mert a babahajam nagyon göndör, a többi napon frizurát csinálok, csodálatos módon mell alá megtudott nőni a hajam. Ha nem akarod elfelejteni a vasalót..magadra vess.. a mindennapi hajvasalást még a fodrászok is tiltják. Hiába használsz rá bármit is, ha mindennap vasalod és hőnek van kitéve a hajad. AZ meg pláne ha nem állíthatós a hőfoka a hajvasalódnak, mert akkor jó kis 230-on vagy kitudja mennyin pörköli szépen a kis hajadat. Vágasd le..élvezd a rövid hajat, és akkor lehet h vasalni sem kell olyan rövid lesz és megvan oldva és akkor vasalhatod mindennap, de amíg mindennap vasalod, ne kezdj el sírni, hogy törik a hajad, mert ez ellen nincs semmi ami segítene. Csak az olló és ha ápolod a hajad. Ha meg vékony szálú a hajad akkor meg az sem sokat segít. Ha nem tudod megérteni és frizurát sem akarsz csinálni néha, hogy ne vasald mindennap, akkor senki sem tud segíteni. :)
2012. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1., Olló

2., felejtsd el a hajvasalót


Tuti tipp :)

2012. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tartós hajkiegyenesítés :)
2012. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!