Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire árt a hajvasalás a...

Mennyire árt a hajvasalás a hajnak?

Figyelt kérdés

ill, tapasztalat alapján mennyi használat után vált hajatok fénytelenné/töredezetté?

és a rendszeresség tényleg drasztikusan roncsolja a hajat?



2013. jan. 3. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon árt! 1-2 alkalom még nem drasztikus ha ha heti 4-5 alkalommal csinálod, egy idő után nagyon meg fog látszani, fénytelen, töredezett lesz a hajad. Mindenképp vegyél jó minőségű hővédőt és használd. Heti 1 alkalomtól még nem lesz bajod de azért ha szép a hajad védd!
2013. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,megfogadom.
2013. jan. 3. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évig vasaltam minden nap. Alapból is vékonyszálú hajjal áldott meg a jó Isten, elképesztően kevés maradt belőle mire abbahagytam a vasalást. 2 év elteltével NAGYJÁBÓL sikerült rendbehozni 1000 féle ápolással és vitaminnal, de azért még mindig látszanak a nyomai. Szóval ha csak teheted, NE vasald, főleg ha egyébként sincs túl erős és sok hajad.
2013. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon!!!

én kb 8 éve vasalom a hajam napi szinten...jah és festetem is havonta...

törik a vége,élettelen,fakó..

fodrász létemre ilyen butus vagyok,de egyszerüen,nem bírom elhagyni a dolgot..

ahogy nő úgy törik...

próbáltam már a hajkiegyenesítést vegyszeres úton,de arra is rá kell vasalni..

ápolni kell,balzsamokkal,pakolással,olajjal...

nem ajánlom h rászokj,függőséget okoz..:)

2013. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!