Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthajat hol tudok venni?...

Póthajat hol tudok venni? Nekem mű és igazi is megfelel csak beleférjen olyan 30 000be. Hol és mennyiért lehet venni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretnék póthajat, de nem tudom hol tudok venni. Inkább Nyíregyen vagy Debrecenben érdekelne. Úgy számítsátok, hogy Mátészalkán lakok, szóval nem akarok Budapestre kiutazni egy póthajért szóval valahol itt a közelben. A lényeg, hogy mű vagy igazi póthajat szeretnék. Mennyibe kerül az igazi és a mű? Nekem teljesen mindegy, hogy melyiket veszem de olyan 30 000be beleférjen. Mennyiért és hol?
2013. márc. 4. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

30ezerért igazit kapsz már, azt nem tudom hogy arrafelé hol, de mondjuk ebay-en lehet rendelni is ha nem találnál.

Én mondjuk műhajat vettem, 2 sor 60 cm-es volt 2800 ft.

2013. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy hogy 2 sor?
2013. márc. 4. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
van facebookon egy oldal ahonnan lehet rendelni jó áron jó minőségű igazi indiai és európai hajat.30 ezer alatt hair extension: [link]
2013. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

premiumhaj.com


mindenki tudja, hogy az országban ez a legjobb.

az összes fodrász innen vásárol.

2013. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

az a facebookos oldal 30 nap alatt hozza be amit rendelsz, ha előre kifizeted.

komolytalan. kerüld el.

2013. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!