Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A póthaj könnyebben formázható...

A póthaj könnyebben formázható, mint az igazi, vastagszálú, makacs haj?

Figyelt kérdés
Nem kérek szájhúzogatást, nem releváns véleményeket, csak ezzel kapcsolatos válaszokra vagyok kíváncsi. Rengeteg hajam van, ráadásul vastagszálú is. Nem engedelmeskedik. Alapvetően göndör, de a hossza(derékig ér) és a súlya miatt kirúgja magát olyan semmilyenre. Ha kivasalom, az körülbelül fél óráig tart, utána megint olyan, mint előtte volt. Ha begöndörítem, akkor is. Múltkor 2 órát ültem a búrában fodrásznál, illetve a göndörítés összes formáját kipróbáltuk már, de semmi, mind 1, max. 2 óráig bírta. Mondta a fodrászom, ha rövid lenne, akkor sikerülne. Én nem igazán szeretnék rövid frizurát, így arra gondoltam, hogy levágatom, és rakatok fel jó minőségű hajat, a pénz nem számít, megéri, mert utálom ezt a szenvedést, hogy szinte csak összefogott, felkontyolt hajjal tudok járni, mert sehogy nem áll sosem. Azt könnyebb lenne formázni? Gondolom, igen, mert az már nem élő haj, illetve választhatnék valami vékonyabb szálút is, szóval az lenne a logikus, ha az úgy maradna göndörítés és vasalás után, de nem vagyok benne biztos. Fodrásztól elfelejtettem megkérdezni legutóbb, most egy jó darabig nem is megyek, úgyhogy titeket kérdezlek. :)Köszi előre is!
2012. dec. 15. 19:18
 1/2 anonim válasza:

Add nekem a hajadat!! :D

Én éppen azt próbálom elérni állandóan, hogy hullámos és nagy legyen, nehéznek tűnő. Mit nem adnék egy ilyen hajkoronáért! (: (bocs az offért)

Amúgy szerintem a Te hajtípusod a divat most.

2012. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Épp ez az, hogy nem marad hullámos, mert a súlya miatt kihúzza magát, inkább olyan söprűs, szöszös és feláll össze vissza :D Nem hinném, hogy örülnél neki.
2012. dec. 21. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!