Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz a csatos...

Szerintetek gáz a csatos póthaj? Látszik hogy nem a sajátom ha szépen fel van rakva?

Figyelt kérdés
Fekete váll alá érő hajam van de le lett szivatva szőkére kb másfél éve és folyamatosan vágva van az alja mert a tört részeket növesztem le. Már egész szépen helyre jött de addig nem akarom tovább növeszteni amíg ennyire törik a vége. Régen fenékig érő fekete hajam volt és hiányzik ezért gondolkodok a csatos póthajon.
2012. dec. 14. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem elég gáz :S A fodrászok közül is nagyon kevés tudja szépen feltenni és összevágni az eredeti hajjal. A hajadnak, fejbőrödnek sem tesz jót a póthaj súlya.

Tegyél ellene, hogy ne törjön. Igyál 3-4 liter folyadékot naponta, egyél kölest, gyümölcsöt-zöldéset minden nap és ápold, vigyázz rá nagyon.

2012. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
Szerintem is elég gáz. Próbáld ki a ricinus hajat, attól gyorsabban nő, én a szempillámra tettem és hetek múlva már látszott rajta a változás.
2012. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
57%
*Ricinus olajat, bocsi... :D
2012. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát jó akkor megpróbálom :) köszi.
2012. dec. 14. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van csatos, de húzza a hajam mindig, nehéz, zavaró, és ha fúj a szél akkor kilátszik a csat meg minden...
2012. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!